Pompy ciepła

Projekt bez tytułu

Dlaczego warto wybrać pompę ciepła?

Pompa ciepła to ekologiczne i nowoczesne źródło ciepła. Pompy ciepła, które montuje Termikor to energooszczędna i tania w eksploatacji forma ogrzewania. Pompy ciepła montuje się coraz częściej zarówno w nowych jak i starszych budynkach. Popularność tego źródła ciepła spowodowana jest niskimi kosztami eksploatacji i małą awaryjnością przez lata!

 

pompy ciepła Ostrowiec

Jak działa pompa ciepła?

Pompa ciepła w przeciwieństwie do tradycyjnych źródeł ogrzewania - nie wytwarza własnej energii cieplnej, a jedynie wykorzystuje inne, odnawialne źródła ciepła. Wykorzystuje energię, która pochodzi ze środowiska naturalnego (woda, powietrze, grunty).

Jedyną dodatkową energią, jakiej używa pompa ciepła, jest prąd, który służy jedynie do transportowania energii ze środowiska. Jest to jednak zaledwie około 25% energii zużywanej przez pompę ciepła. Reszta pochodzi z całkowicie ekologicznych i odnawialnych źródeł.

Pompy ciepła są ekologiczne i energooszczędne.

Dobór odpowiedniej pompy ciepła

Termikor oferuje montaż i serwis pomp ciepła w Ostrowcu Świętokrzyskim i okolicach. Dobór odpowiedniego rodzaju pompy ciepła jest kluczowy w maksymalizowaniu korzyści z użytkowania tego urządzenia. Odpowiednio zainstalowana pompa jest w stanie ogrzewać cały dom, niezależnie od pogody.

Wybór i umiejscowienie pompy ciepła warto zostawić profesjonalistom.

Pracownicy Termikor mają szeroką wiedzę i duże doświadczenie w wykonywaniu i serwisowaniu prac, dlatego jeśłi pragną Państwo ekologicznego rozwiązania grzewczego na lata - zapraszamy do kontaktu z nami.